Książka "Pokolenie roku 1914" i oczekiwania Świadk

Dział niepolemiczny.
Miejsce dla budujących artykułów lub własnych przemyśleń ukazujących stanowisko teologiczne. Tylko dla protestantów.
Obserwatorek
Posty: 4675
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Książka "Pokolenie roku 1914" i oczekiwania Świadk

Postautor: Obserwatorek » 08 kwie 2015, 11:31

Właśnie została wstawiona do netu moja nowa książka w PDF pt.
„Pokolenie roku 1914” i oczekiwania Świadków Jehowy (2015).

Prawdopodobnie nigdy nie będzie wydana ona na papierze, gdyż jest monotematyczna, a więc mało ciekawa. Poza tym nie ma sponsora na jej wydanie.

Pieniądze przekazane przez darczyńców zostaną wykorzystane, jak podano, na wydanie książki pt.
Rok 1925 i Miliony ludzi z obecnie żyjących nigdy nie umrą! Dawne zapowiedzi i oczekiwania organizacji Świadków Jehowy

Ale gdyby znalazł się chętny do jej wydania to oczywiście uzyskałby moją aprobatę i pozwolenie.
Książka to istne archiwum tekstów dla potomnych.
Prócz PDFu jest też wersja w Wordzie i html-u.

Cieszę się, że nie publikowałem jej wcześniej, gdyż aż do stycznia 2014 roku nauka o „tym pokoleniu” się krystalizowała.

http://piotrandryszczak.pl/1914pokoleni ... ehowy.html


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 08 kwie 2015, 12:12

Obserwatorek pisze:Ale gdyby znalazł się chętny do jej wydania to oczywiście uzyskałby moją aprobatę i pozwolenie.
Tego Ci życzę przyjacielu. pewnie to trudne zadanie, ale uważam, że bardzo przydatne.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Obserwatorek
Posty: 4675
Rejestracja: 11 maja 2012, 11:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Obserwatorek » 08 kwie 2015, 12:31

mjsystem pisze:
Obserwatorek pisze:Ale gdyby znalazł się chętny do jej wydania to oczywiście uzyskałby moją aprobatę i pozwolenie.
Tego Ci życzę przyjacielu. pewnie to trudne zadanie, ale uważam, że bardzo przydatne.


Dziękuję za życzenia.
Pozostałe moje ostatnie książki zostały wydane na papierze właśnie dzięki darczyńcom, także protestantom.
Obecnie trwa akcja na forum byłych ŚJ zbierania funduszy (niedużych w sumie potrzeba ok. 2500 zł) na wydanie na papierze Roku 1925....

http://watchtower-forum.pl/topic/6379-p ... iarodawcy/


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 08 kwie 2015, 12:36

Obserwatorek pisze:Obecnie trwa akcja na forum byłych ŚJ zbierania funduszy (niedużych w sumie potrzeba ok. 2500 zł) na wydanie na papierze Roku 1925...
Trzymam kciuki :)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.

Wróć do „Czytelnia ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości